Ігровий автомат Attila

Ігровий автомат Attila – це віртуальне бій, в ході якого можна отримати 10 000 монет. Легендарний ватажок гунів складе вам компанію в битві за джекпот. Не відмовляйтеся від його допомоги і зірвіть куш на заздрість всім!

Оформлення видеослота

Емулятор Атілла виконаний на вищому рівні. Його оформлення відповідає тематиці – неосяжні степові простори видніються за барабанами. На котушках після кожного спіна з’являються сюжетні символи, будь то:

  • лучники;
  • мечники;
  • зображення запеклого бою.

Ігровий процес

Грати онлайн в автомат Аттіла просто і цікаво. Для початку зробіть ставки на 1-9 призових ліній, вибравши від 1 до 100 монет. Потім обертайте 5 барабанів і чекайте, коли випаде оплачувана комбінація. Виграш нараховується за три-п’ять ідентичних зображень в ряду. Ну а сума нагороди залежить від конкретного поєднання. Переглянути рівень виплат можна в спеціальній таблиці, активація якої здійснюється при кліці на «Paytable»

Бонусна гра

Розробники Novomatic впровадили в слот бонуси, будь то Вайлд-символ або Скаттер. Останній активує призовий раунд, але тільки за умови появи мінімум трьох елементів Розкиду. Ви отримаєте 16 фріспінів з триразовим множником. Грайте в апарат ПМ казино і не відмовляйте собі в яскравих перемогах!