Ігровий автомат Ghost Pirates

Відвідувачам Парі матч казино дарує свою невичерпну слототеку, в якій особливе місце займає продукція, розроблена NetEnt. Як одне з найбільш барвистих і цікавих дітищ студії зарекомендував себе ігровий автомат Ghost Pirates.

Оформлення відеослота

Ідея тематики апарату взята з улюбленої всіма франшизи “Пірати Карибського Моря”. Атмосфера гри похмура, як і личить слоту про привидів. Коли гемблер починає грати онлайн в автомат “Примарні Пірати”, обстановка і антураж постійно тримають в напрузі. Зате оформлено все неймовірно красиво – промальовування символів і їх анімація дуже натуральна.

Ігровий процес

У “Піратах-Примарах” задіяно наступну символіку:

  • якір і гармата;
  • два револьвери і чорна мітка;
  • парочка нетипових мертвяків – мавпочка і папуга Поллі;
  • Ед одноокий і Пеггі.

Ліній, як таких, тут немає. Перед кожним спіном можна вибирати способи складання комбінацій. Починаючи з першого барабана, в якому всього 3 варіанти, і закінчуючи всіма п’ятьма – 243. Спецсимволіка містить Вайлд – справжній Веселий Роджер, а також Скаттер – горезвісна Скриня Мерця.

Бонусна гра

Останній, якщо випадає хоча б тричі на барабанах, починає бонус-раунд, що складається з 10-20 фрі спінів за реєстрацію з множником х3. Якщо грати 243-ма методами, сума безкоштовних обертань збільшується на 5. Накопичувального джекпоту тут немає, зате є локальний – виграш в 1500 ставок за п’ятірку зображень відчайдушної мертвячки-головорізи Пеггі.