Ігровий автомат Halloween Fortune

Чи любите ви гострі відчуття і наскільки є привабливими для вас кінофільми в стилі хоррор? Пропонуємо запустити ігровий автомат Halloween Fortune, знайомство з яким подарує нові, ні з чим незрівнянні емоції. Запуск барабанів перенесе на похмурий цвинтар, освітлений місяцем вповні. Тут, серед могил і повалених дерев, справляють шабаш відьми. Однак замість похмурих і страшних бабусь ви побачите чарівних юних створінь, які граціозно сидять на мітлах і кокетливо витріщаються і посміхаються. Чарівні відьмочки із задоволенням познайомляться з гравцем, навчать варити магічне зілля і розкриють секрети залучення багатства. Розробники компанії Playtech постаралися зробити апарат оригінальним і якісно оформленим, щоб знову і знову хотілося крутити п’ять його барабанів.

Оформлення відеослоту

Щоб грати онлайн в даючі ігрові автомати Парі матч, зараз йдеться саме про віртуальний апарат Хелловін, потрібно заздалегідь познайомитися з його характеристиками, особливостями і правилами. В цьому симуляторі на полі 20 регульованих призових ліній. На кожну ви можете зробити ставку, що не перевищує один 1 кредит (coin). Джекпот у грі сягає величезної суми – 10 000 монет. Щоб отримати таку виплату, потрібно грати по максимуму. Усі налаштування здійснюються на панелі керування, оформленій у тематичному стилі.

Ігровий процес

Під час кожного спіна в апараті Удача Хеловіна символи перемішуються і на екрані формуються виграшні комбінації. Серед зображень у азартній грі зустрічаються:

  • відьми,
  • геловінський гарбуз,
  • казан із зіллям,
  • чорний кіт,
  • амулет та ін.

Розмір винагороди кожного з призових ланцюжків можна переглянути в таблиці виплат. Тут же розміщено опис бонусних можливостей спеціальних знаків. Усі отримані призи є шанс збільшити в ризик-грі, участь у якій є добровільною. У будь-якому раунді гри Удача На Геловін на екрані може випасти Вайлд у вигляді гарбуза. Цей спецзнак стає на місце картинок, яких не вистачає до завершення призової комбінації. Скатер, що активує фриспіни – це логотип ігрового автомата Halloween Fortune. У раунді фріспінів на гравців, котрі запустили віртуальний апарат на реальні гроші, чекають приголомшливі виграші.

Бонусна гра

Додатковий раунд у симуляторі отримав назву «Witches’ Brew» і полягає в отриманні геймером безкоштовних обертань. Максимальний виграшний коефіцієнт фриспінів – х10. Спочатку потрібно вибрати відьму, яка і визначить загальне число фріспінів. Завдання магічного еліксиру – встановити множник виграшів. Сума виплат у цьому раунді може виявитися воістину фантастичною!